condohotele.eu

 Wiarygodnie o inwestycjach w condo

Projekt condohotele.eu powstał, by w jednym miejscu prezentować:

  • główne trendy, które obserwujemy na rynku „condo” w Polsce i poza jej granicami;
  • przygotowywać niezależne porównania publicznych ofert inwestycji w condo;
  • wiarygodne informować o pojawiających się ofertach – czyli publikować to, co udało nam się wyczytać z materiałów i dowiedzieć od sprzedających;
  • reklamować oferty inwestycji, które poznaliśmy i wiemy, że są wiarygodne i możemy polecić je bez obaw.

Rynek inwestycji w „condo” jest bardzo ciekawy i przyszłościowy. Polski rynek usług hotelowych jest jeszcze ciągle w fazie wzrostu, a finansowanie inwestycji hotelowych w systemie condo ma, szczególnie teraz, dużą przyszłość.

Niestety, nadal dość często, po systemy condo sięgają nieuczciwi deweloperzy, którym zależy tylko i wyłącznie na sprzedaży apartamentów, ale nie dbają już o to jak wybudowane przez nich ośrodki będą działały. Oferują, niemające uzasadnienia ekonomicznego, poziomy rentowności, prezentują nierealne plany, które później bardzo negatywnie weryfikuje rzeczywistość. W efekcie psują rynek i powodują, że w Polsce inwestycje w condo-hotele postrzegane są jako obarczone wysokim ryzykiem, podczas, gdy w Stanach Zjednoczonych czy Europie Zachodniej tego typu inwestycje mają rating zbliżony do obligacji korporacyjnych emitowanych przez duże i stabilne koncerny.

Sami prowadzimy jeden z condo-hoteli na polskim wybrzeżu i nabyliśmy już doświadczenie i wiedzę, jak tego typu ośrodki się prowadzi, z jakimi przychodami i kosztami ma się do czynienia. Jest nam więc dużo łatwiej, niż „przeciętnemu inwestorowi”, określić  kiedy oferta i stojący za nim biznes plan jest oparty na realnych założeniach, a kiedy „czynnik optymizmu” jest zdecydowanie za wysoki.

Zapraszamy do odwiedzania naszego portalu i zapoznania się z dostępnymi materiałami i ofertami.

 

Zespół condohotele.eu

Kontakt_1
Kontakt_2

Oferta Blue Marine Mielno - kontakt

Agnieszka Szatkowska
Dział sprzedaży
+48 504-356-602
aszatkowska@bluemarine.pl

Blue Marine Mielno Inwestycje Sp. z o.o.
Biuro Spółki
ul. Gen. Maczka 32 (lok. A/108)
76-036 Mielno